3 Aralık Dünya Engelliler Günü için Üniversitemizde yapılan Etkinliğe Konuşmacı olarak katılan Dünya 2.si Paralimpik Milli Atlet Cahit Kılıçaslan’a Günün Hatırasını Rektörümüz Prof. Dr. Bedriye Tunçsiper Verdi
3 Aralık Dünya Engelliler günü için Üniversitemizde yapılan Etkinliğe konuşmacı olarak katılan Dünya 2.si Paralimpik Milli Atlet Cahit Kılıçaslan’a günün hatırasını Rektörümüz Prof. Dr. Bedriye Tunçsiper verdi.
![](https://idu.edu.tr/wp-content/uploads/2018/12/3-Aralık-Engelliler-Günü-1.jpg)
![](https://idu.edu.tr/wp-content/uploads/2018/12/3-Aralık-Engelliler-Günü-2.jpg)
![](https://idu.edu.tr/wp-content/uploads/2018/12/3-Aralık-Engelliler-Günü-3.jpg)