Selçuk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı ve TOBB Arabuluculuk & Uyuşmazlık Çözüm Merkezi Genel Müdüründen Rektörümüze Nezaket Ziyareti
Selçuk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölüm Başkanı Prof. Dr. Başak Solmaz ve TOBB Arabuluculuk & Uyuşmazlık Çözüm Merkezi Genel Müdürü Onur Yüksel, Rektörümüz Prof. Dr. Bedriye Tunçsiper’i makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette İzmir Demokrasi Üniversitesi ile Selçuk Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Tanıtım Bölümü ve TOBB Arabuluculuk & Uyuşmazlık Çözüm Merkezi arasında yapılması planlanan ortak çalışmalar hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.
Ziyaret hediye takdimi ve toplu hatıra fotoğrafı çekilmesi ile son buldu.
![](https://idu.edu.tr/wp-content/uploads/2022/08/111.jpg)
![](https://idu.edu.tr/wp-content/uploads/2022/08/222.jpg)