YÖK tarafından düzenlenen, tercih dönemindeki aday öğrencileri üniversiteler ile çevrimiçi buluşturacak olan ‘Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020’ 4-7 Ağustos 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek
YÖK tarafından düzenlenen, tercih dönemindeki aday öğrencileri üniversiteler ile çevrimiçi buluşturacak olan ‘Üniversiteni Keşfet YÖK Sanal Fuarı 2020’ 4-7 Ağustos 2020 tarihlerinde gerçekleştirilecek. İzmir Demokrasi Üniversitesi’nin sanal standını ziyaret ederek, fakülte temsilcisi hocalarımız ile canlı görüşebilirsiniz!
![](https://idu.edu.tr/wp-content/uploads/2020/08/YÖK-Sanal-Fuar-1.jpg)