Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Sayın Emine Erdoğan hanımefendi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Borsa İstanbul’da düzenlenen programda kadın-erkek eşitliği için gong çaldı. Törende Rektörümüz Prof.Dr. Bedriye Tunçsiper’de hazır bulundu.
Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Sayın Emine Erdoğan hanımefendi, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Borsa İstanbul’da düzenlenen programda kadın-erkek eşitliği için gong çaldı. Törende Rektörümüz Prof.Dr. Bedriye Tunçsiper’de hazır bulundu.
![](https://idu.edu.tr/wp-content/uploads/2020/03/1-3-685x1024.jpg)
![](https://idu.edu.tr/wp-content/uploads/2020/03/1-2.jpg)
![](https://idu.edu.tr/wp-content/uploads/2020/03/1-1-1024x692.jpg)