İzmir Demokrasi Üniversitesi ve İzmir İŞKUR İl Müdürlüğü işbirliği kapsamında “Kişisel Gelişim ve İş Hayatında Başarı” eğitimleri tamamlandı.
İzmir Demokrasi Üniversitesi ve İzmir İŞKUR İl Müdürlüğü işbirliği kapsamında ” Kişisel Gelişim ve İş Hayatında Başarı” eğitimleri tamamlandı. Öğrencilere sertifikaları İzmir Demokrasi Üniversitesi Rektörü Prof.Dr.Bedriye Tunçsiper ve İŞKUR İl Müdürü Kadri Kabak tarafından verildi.
![](https://idu.edu.tr/wp-content/uploads/2019/12/iskur_izmir3-1024x670.jpg)
![](https://idu.edu.tr/wp-content/uploads/2019/12/iskur_izmir1-1024x680.jpg)
![](https://idu.edu.tr/wp-content/uploads/2019/12/iskur_izmir2-1024x684.jpg)
![](https://idu.edu.tr/wp-content/uploads/2019/12/iskur_izmir4-1024x670.jpg)