Öğrencimiz Erasmus+ KA1-Youth Exchange kapsamında Yunanistan, İspanya ve Türkiye ortaklığında “Youth Perspective on Ancient History” adlı projeye katılmaya hak kazanmıştır.
İngiliz Dili Eğitimi Anabilim Dalı 2. sınıf öğrencilerimiz Fatih Süleyman Aksu, Erasmus+ KA1-Youth Exchange kapsamında Yunanistan, İspanya ve Türkiye ortaklığında “Youth Perspective on Ancient History” adlı projeye katılmaya hak kazanmıştır.
![](https://idu.edu.tr/wp-content/uploads/2019/09/ED9McTiWwAAzWpL.jpg)